До війни харків’янин Дмитро професійно займався спортом, а ще працював менеджером у міжнародній компанії. Тепер, ось вже кілька місяців, активно допомагає у різних волонтерських проєктах.

Для того, аби організувати кілька фур гумдопомоги з Європи до України або допомогти спортсменам із родинами знайти безпечне місце для проживання і тренування, Дмитрові потрібні були помічники, машини, підтримка. І коли знайомий порадив звернутись до платформи Робота в тилу, він не вагався, а зараз є активним користувачем сайту і надавачем допомоги:

“Приєднався тому, що неможливо просто сидіти і нічого не робити. Коли бачу, що мої навички можуть допомогти комусь з наших людей, залюбки допомагаю!”

Підтримка та єдність, спільна взаємодомпомога і є запорукою нашої перемоги. “Ми всі як один і обов’язково переможемо”, впевнений Дмитро.

“Я намагаюся робити те, що можу, аби допомагати волонтерам та звичайним людям, працюю над організацією гуманітарної допомоги з Європи, вступив до лав тероборони та намагаюся залишатися корисним компанії, у якій працюю.”