Ліза Прохорова долучилася до команди Esper Bionics понад місяць тому. Проєкт, який за її словами став тим бажаним місцем, де водночас перетинаються сучасні технології, потужна місія та неймовірна команда.

Команда Esper Bionics

Esper Bionics — український технологічний стартап, який розробляє протези кінцівок із технологією інтуїтивного управління. Думками рухати роборуку — це не лише ідея, це вже працює! Основний ринок збуту у компанії — США, проте від початку повномасштабної війни, керівництво ухвалило рішення допомагати Україні. Безкоштовне протезування постраждалих — мета, яку компанія планує розгорнути найближчим часом по всій країні. Та для того щоб запустити проєкт, необхідний потужний координатор, який би поєднував вміння проєктного менеджера з громадсько-організаційним досвідом, розумінням продуктового менеджменту та медичної сфери. Відповідальна роль, на яку Ліза мала знайти спеціаліста.

За тиждень ми знайшли людину, а ще за два вона вже вийшла на роботу!

Попередній досвід в HR мав стати їй у нагоді, проблем із рекрутингом не повинно було б бути. Та після класичних пошуків на LinkedIn, відомих сайтах роботи та серед знайомих, підшукати фахівця не вдалося. «Про майданчик Робота в тилу мені розповіли знайомі. До цього лише чула про нього. Зайшовши на сайт, я одразу розмістила оголошення, що неможливо зробити на інших ресурсах! Здивована, що тут все просто та інтуїтивно зрозуміло. Можна навіть додати фотографії та відео. Для нас це особливо корисно, щоб наочно показати, як працюють протези. І щойно я опублікувала оголошення, мені почали надходити відгуки. За тиждень ми знайшли людину, а ще за два вона вже вийшла на роботу! Дякую “Роботі в тилу” та всій її команді за те, що допомогли знайти такого важливого фахівця. Тепер протезуванню в Україні бути!»

Подібна історія вкотре підтверджує, що внесок кожного має значення. І якщо зараз ви не відчуваєте результатів, ваш внесок матиме позитивний ефект згодом.

Якщо у вас є потреба, вакансія чи ви готові підставити плече — заходьте на «Робота в тилу» та розміщуйте свої оголошення. Ми допоможемо вам допомагати.