Антоніна — продуктовий дизайнер з Києва. Працювала над українським фінтех-продуктом, який ось-ось мав вийти на ринок. Проте з 24 лютого плани змінилися: робота частково заморозилася, але зʼявилося бажання допомагати.

З початку війни Тоня переїхала до Польщі, де зараз разом з друзями в Україні закупає і перевозить спорядження для бійців в ЗСУ.

«Коли я почала купувати необхідне, стикнулася з проблемою логістики: потрібно постійно шукати водіїв, які могли взяти вантаж і відвезти його через кордон. Тож, почала шукати волонтерів через сторізи в інстаграм та фейсбук. Знайомі давали мені контакти своїх знайомих. Все працювало. Однак потрібно було налагодити стабільну логістику, щоб кожен раз не шукати перевізника. Хотіла мати базу волонтерів, де кожен міг сказати, коли готовий перевезти вантаж.

Знайомий дав посилання на платформу “Робота в тилу”, де опублікував запит із моїми контактами для зв’язку. Люди в той же день напливом почали писати мені в соцмережі.

Коли я побачила, як це працює, вже самостійно зареєструвалася і від себе опублікувала інші запити. Зараз наш логістичний ланцюжок вдалося систематизувати та навіть поповнити фізичним складом для зберігання вантажу, звідки водії-волонтери його вивозять.

Завдяки “Роботі в тилу” знайшли допомогу дуже просто та швидко, за що я дуже вдячна! І як результат — вдячні бійці ЗСУ, яким ми вже допомогли!»